Skip to main content

Partnerler

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

POLİTİM İç Mimarlık İnşaat Mobilya LTD. ŞTİ.

İç Mimarlık – Mimarlık – İnşaat ve Taahhüt – Mobilya Şirketi

Politim İçmimarlık firması 2008 yılında Hiyeldaim adı altında içmimari proje ve ürün tasarım firması olarak kurulmuştur. Farklı faaliyetlerde iş kapasitesinin genişlemesi ile 2018 yılında Politim Ltd. Şti. çatısı altında Hiyeldaim markası ile yürütülen içmimari proje çalışmalarına, Proje Kontrollük ve Proje Yönetim, Proje Uygulama ve İnşaat İşleri, Tesis Yönetimi iş alanları da eklendi.

Firmamızın bahsettiğimiz 4 ana faaliyet konularının içeriklerini detaylandırmak isteriz. Her faaliyet alanı ile ilgili örnek referanslar verilmiş olup, detaylı referans listemize ve projelerimize ekte bulunan kataloğumuzdan ve websitelerimizden (www.hiyeldaim.com & www.politim.com) ulaşabilirsiniz.

  • İçmimari Proje Tasarım

Firmamız, markası olan HİYELDAİM adı ile, Bursa merkezli olmak üzere Türkiye ve yurtdışında içmimari proje tasarım işleri üstlenmektedir. Şahıs konut projelerinin yanı sıra, ticari alanların iç tasarımı, fabrika ofis ve showroom tasarımları ile kamu projelerini de içeren geniş bir yelpazede portföyümüz bulunmaktadır. Talep edilirse çözüm ortaklarımız ile birlikte mimari, elektrik, mekanik projeleri de içeren anahtar teslim süreçler firmamız önderliğinde ve tecrübesi ile yürütülmektedir.

Referans Kurumlar; Grup Medika, Odyomed, DentPlus, Dr. Tahsin Demir, Dr. Hakan Ergüne, Sözal Kimya, Epsan Plastik, SF Ses ve Işık Sistemleri, TOFAŞ A.Ş., Hantaş Tekstil, Mehmet Öztimur, Taşırsan İnşaat, Stable Mobile, Tahsin Tuğcu, Mabel A.Ş., Coats A.Ş., ParkORA AVM, Bursa Crowne Plaza, Sankurt A.Ş., Luemond Mücevher, Bargello, Naivia, Puca Sanat Galerisi, Binnur Uyar Design Studio, Bood Şehir Kulübü, Fırın Burger, Qatar Masskar Hypermarket, GBC İnşaat A.Ş., Gaia Tatil Köyü, Halil Trading (Qatar), Alotaiba Group (Abu Dhabi), Anka İşitme Cihazları, Atış Yapı, ABA Demir Çelik A.Ş., Homelike, BEBKA, Bursa Büyükşehir Belediyesi, Gürel İnşaat, KİKA, Adre Oyun Makine, SOVA Tasarım, Özyıldırım Plastik, İnotek, Weteks, S.M.S. Tekstil, Ceylan Ekmek, Online Casino Stüdyo

Referans Kişiler; Nuran-Adnan TAŞ, Elvan-Şahin Zeteroğlu, Özlem-Fatih Koştu, Meryem-Orhan Işık, Selim Arap, Ahmet Gelibolu, Faruk Şahin, Abdulkhliq Bindawood, Metin Ökmenli, Raed Halaveh, Gökçen Şahin, Hüseyin Sümer, Aslı-Murat Erbil, Murat Göl, Umut Yılmaz, Saner Belli, Selen-Başar Kızılkaya

  • Proje Kontrollük ve Proje Yönetim

İçmimari proje tasarımı yapılan projelerde veya başka bir içmimar/mimar tarafından uygulama projesi tamamlanmış içmimari projelerde kontrollük veya proje yönetim hizmetleri verilmektedir.

Kontrollük hizmeti kapsamında tasarlanan içmimari projenin projeye uygun bir biçimde uygulamasının yapıldığının kontrolü için şantiye ziyaretleri ve işveren desteği sunulmaktadır.

Proje yönetim hizmetleri kapsamında kontrollük hizmetinin yanı sıra işverenin bütçesi ve tasarım projeleri doğrultusunda taşeron ve tedarikçi ilişkilerinin yürütülmesi, proje finansmanının bütçelenmesi, projenin iş programına uygun bir şekilde işverene teslimi için konularında hizmet sunulmaktadır.

Referans işler; COATS A.Ş. Kreş, Tayyare Kültür Merkezi, Luemond Mücevher, Alotaiba Group (Abu Dhabi), Anka İşitme Cihazları Merkezi

  • Proje Uygulama ve İnşaat İşleri

İçmimari dekorasyon, peyzaj düzenleme, mekanik, elektrik ve inşaat işleri firmamız taahhüdü altında birim fiyatlı veya anahtar teslim usullerine göre yürütülmektedir. Yıllardır beraber çalıştığımız tecrübeli çözüm ortaklarımız ile beraber yürüttüğümüz referans projelerimize dair görselleri aşağıda görebilirsiniz.

Referans İşler; Grup Medika, Odyomed, DentPlus Balat, Dr. Tahsin Demir Diş Kliniği,

Sözal Kimya, Epsan Plastik, Hantaş Tekstil Taşınabilir Ofis, Stable Mobile Vol.1, Stable Mobile Vol.2, Hantaş Tekstil, Naivia, Puca Sanat Galerisi, Binnur Uyar Design Studio, Bood Şehir Kulübü, Selim Arap Evi, Elvan-Şahin Zeteroğlu Evi, Faruk Şahin İznik Göl Evi,  Raed Halaveh Villa Gündoğdu, TOFAŞ A.Ş. Sosyal Tesisler ve Çocuk Oyun Alanı, ABA Demir Çelik A.Ş. Fabrika Ofisleri, Hüseyin Sümer Jewellery

  • Tesis Yönetimi

Firmamız, işverenlerimizden gelen talepler üzerine Bursa’da hala geliştirilebilecek olan sektörlerden olan tesis yönetim faaliyetlerine 2020 yılı itibariyle başlamıştır. Hâlihazırda bir çiftlik evinin tesis yönetim faaliyetleri firmamız tarafından yürütülmektedir. İnşaat bakım-onarım hizmetleri, güvenlik, temizlik, peyzaj bakım, idari ilişkiler ve finans yönetimi konularında hizmet verilmektedir.   Referans iş; RH Villa Gündoğdu.

Profi Ajans

Grafik Tasarım Ajansı

Consectetur adipiscing elit. Etiam id mi faucibus, malesuada quam eget, facilisis turpis. Quisque ac purus erat.Donec id pharetra tellus, vitae vehicula dolor. Aenean leo lorem, tempor vel mauris in, interdum fringilla erat.

Nam auctor sodales dapibus. Ut et nibh sed neque lobortis mollis. Cras mauris tellus, ornare sed vestibulum eu, sagittis vitae justo. Vivamus pellentesque augue in orci commodo dignissim. Fusce id mi lacus.

Nullam ultricies mollis lorem, ac gravida diam pretium eget. Ut porttitor scelerisque lacus, a fringilla felis blandit sed.

Hi-Tech Form Yacth

Yat Tasarım Şirketi

Consectetur adipiscing elit. Etiam id mi faucibus, malesuada quam eget, facilisis turpis. Quisque ac purus erat.

Donec id pharetra tellus, vitae vehicula dolor. Aenean leo lorem, tempor vel mauris in, interdum fringilla erat. Nam auctor sodales dapibus. Ut et nibh sed neque lobortis mollis. Cras mauris tellus, ornare sed vestibulum eu, sagittis vitae justo. Vivamus pellentesque augue in orci commodo dignissim. Fusce id mi lacus.

Nullam ultricies mollis lorem, ac gravida diam pretium eget. Ut porttitor scelerisque lacus, a fringilla felis blandit sed.