Skip to main content

Takım

Takım çalışmasının verimliliğine inanıyoruz. Bir basketbol takımı gibi hızlı aksiyon alan, yanıt veren ve paslaşarak sonuca ilerlemenin gücünü seviyor ve uyguluyoruz.

Yüksek İç Mimar

Cansu TOLUNAY BERBER

1986 Bursa doğumluyum. İlkokul ve lise eğitimlerimi Bursa’da ve ABD’de tamamladıktan sonra İçmimarlık lisans ve Mimari Tasarım Yüksek lisans derecelerini İstanbul Teknik Üniversitesi’nden aldım. Aynı üniversitede Mimari Tasarım doktora çalışmalarıma devam etmekteyim. 2012’de eşim ile İç Mimarlık ve Tasarım firması olarak yeniden oluşturduk. 2018 Politim İç Mimarlık İnşaat firmasını kurarak firmanın tasarım ve uygulama alanlarında global ve daha geniş ölçekte hizmet vermeye başladık. İşlerimize Politim ile beraber tesis yönetimi de dahil oldu. Politim hakkımızda kısmında bunun da hikayesini görebilirsiniz. Kedi sevenlerdenim, ama köpeklere de hayır demem. 2 köpeğim ve 1 kedim var. Kedi merakım var, anlamlı anlamsız her şeyi kurcalamaktan ve sorgulamaktan keyif alırım. Okumayı çok severim. Bir köşede çayım, kahvem, mümkünse glütensiz unlu kurabiyem ve kitabım ile benden mutlusu olamaz. Hele bu köşe bir de deniz görüyorsa, bırakın beni orada. Yaptığım işten çok keyif alıyorum, öğreniyorum, keşfediyorum, bunları tasarımlara yansıtıyorum ve de bunları uygulayabiliyorum. Güzel bir meslek değil mi?  Sizi de bizimle bu yolculuğumuza davet ediyorum.

İdari İşler Sorumlusu

Cankat TOLUNAY

1982 Bursa doğumlu.

Üniversiteye kadar eğitimlerimi Bursa’da tamamladım. Lise eğitimim sonrası öğrenci değişim programı kapsamında, 1 yıl ABD’nin Maine eyaletinde yaşadım ve burada lise eğitimi aldım. İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi İşletme bölümü 2005 yılı mezunuyum. Uluslararası Pazarlama ve İşletme Yönetimi dalında Hollanda’da 2006 yılında yüksek lisans eğitimimi tamamladım.

Profesyonel iş hayatıma 2006 yılı sonunda Gintaş A.Ş.’de başladım ve 5 yıl boyunca Karadağ’da görev aldıktan sonra Bursa’ya döndüm. 14 yıl bu şirkette farklı pozisyonlarda yönetici olarak görev aldım. Ocak 2019’dan bu yana idari işler müdürü olarak Politim & Hiyeldaim ’deyim.

2019-2022 yılları arasını eşimin expat görevi nedeniyle neredeyse tam zamanlı olarak Fransa’da geçirdim. İyi derecede İngilizce, orta düzeyde İtalyanca, Sırpça, Fransızca biliyorum. Şarap ve gurme restoran odaklı seyahat etmek, bilimkurgu ve bilim kitapları okumak hobilerim arasında.

Sevdiğim yazarlar: Philip K. Dick ve Tahsin Yücel

İç Mimar

Gizem YETİŞ

1989 Bursa’da doğdum.

İlk ve orta öğrenimimi Bursa’da tamamladıktan sonra lisans eğitimi için 2008 yılında Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesin’e başladım. 5 yıl İstanbul’da yaşayıp lisans eğitimini tamamladıktan sonra Bursa’ya döndüm ve çalışma hayatına Bursa’da başladım. 2019’dan beri Hiyeldaim’deyim. Müze gezmeyi, resim yapmayı, neşeli insanları ve gülmeyi, yeni yerler keşfetmeyi, çalışırken şarkı söylemeyi, Teoman’ı, yeşil rengi, kedileri, kitapları, Friends izlemeyi severim. Turuncu rengi hiç sevmem 🌝

En sevdiğim kitaplar: Martin Eden-Jack London, Milena’ya Mektuplar-Kafka

İç Mimar

Furkan GEREDE

1999 yılının temmuz ayında Bursa’da doğdum.

İlkokul ve liseyi Bursa’da tamamladıktan sonra, Kocaeli Üniversitesi İç Mimarlık bölümüne yerleştim. 2021 yılında mezun olduktan hemen sonra Hiyeldaim şirketinde çalışmaya başladım. En sevdiğim renk mavi, en sevdiğim hayvan zürafadır. Çoğu insanın aksine kahve ve çay içmekten hiç hoşlanmam. Tatlı yiyecekleri çok severim. Bilim ve teknolojiye meraklıyımdır. En sevdiğim dizi Six Feet Under’dır.

En sevdiğim kitap: Fareler ve İnsanlar

Stajyerler

Serra Balaban
Duygu Naz Göçmenöz
Furkan Gerede
Ramadan Ramadanoğlu
Ataberk Ergün
Aysu Kıyıcı
Ali Taşkıran
Ezgi Su Demirci
Melis Yıldız
Meltem Gülen
Enfal Taç
Nisa Nur Yılmaz
Murat Ersöz
Melis Konez
Arzu Vatansever
Semay Serbest
Burçin Küçükkaraduman
Beyza Nur Altun
Özlem Adalı
Merve Koşun
Özge Kayalar
Beyza Nergis Özbek
Berat Can Öztan
Seray Çamlıca
Büşra Organ
Alp Mıhçı
Muhammed Agkuş
Alperen Aydemir
Anna Kempes
Roelle Klein Veldink